Zapraszamy do udziału w Turnieju Motoryzacyjnym

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
11 kwietnia 2018

W środę 25 kwietnia br. odbędzie się etap powiatowy Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego (początek o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Włoszczowie). Do udziału w Turnieju zapraszamy młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych.

Termin zgłoszenia drużyny upływa w dniu 20 kwietnia o godz. 15.30.

Do eliminacji powiatowych, szkoły mogą zgłaszać dowolną liczbę drużyn, w zależności od kierunków nauczania. Drużyna występuje w trzyosobowym składzie.

Uwaga !!!

Uczestnicy turnieju muszą posiadać i przedstawić do wglądu: kartę motorowerową lub prawo jazdy kat. AM, prawo jazdy kat.B (dotyczy uczestników konkurencji praktycznych: przygotowanie pojazdu do jazdy, jazda motorowerem po torze przeszkód oraz jazdy sprawnościowej samochodem); legitymację szkolną; pisemną zgodę rodziców na udział w turnieju, zaświadczenie lekarskie lub oświadczenie rodziców o braku przeciwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju.

Konkurencje to: testy, przygotowanie pojazdu do jazdy, jazda sprawnościowa motorowerem po torze przeszkód, pierwsza pomoc przedmedyczna, jazda sprawnościowa samochodem. Liczbę zadań praktycznych ustala Komitet Organizacyjny.

Wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć do Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego we Włoszczowie (I piętro, pokój 224) do 20 kwietnia 2018 r., do godz. 15.30. Zgłoszenie można również przesłać elektronicznie w postaci skanu karty, na adres Wydziału: prom@powiat-wloszczowa.pl.

Prosimy o wypełnienie kart zgłoszenia pismem drukowanym, czytelnie (aby nie było pomyłek podczas ubezpieczania zawodników).

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 41 39 44 995, e-mail: prom@powiat-wloszczowa.pl

Regulamin OMTM dostępny na stronie internetowej PZM:

www.pzm.pl/pliki/zg/brd/2017/regulamin_ogolnopolskiego_mlodziezowego_turnieju_motoryzacyjnego_dla_szkol_ponadgimnazjalnych.pdf

Przykładowe testy z lat poprzednich dostępne na stronie internetowej:

https://www.pzm.pl/turnieje/mtm-testy-brd-i-mtm

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-04-11
Data publikacji:2018-04-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Milena Kowalczyk
Liczba odwiedzin:143